444 DYLAN BLUE POUR HOMME inspirowane Versace

Kod produktu: GARDENY 444
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Aromatyczny, Cytrusowy, Fougere
Pora roku Wiosna, Lato, Jesień
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Versace*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 444
Alkohol Denat., Parfum, Linalool, Coumarin, Limonene,
Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 24,99zł

Aromatyczno - fougere kompozycja przeznaczona dla mężczyzn do używania na co dzień. Na zapach składa się wiele naturalnych składników, mamy z nimi do czynienia już w nucie głowy. Są to akordy kalabryjskiej bergamotki, liścia figi, grejpfrutu i nut wodnych. Nuta serca złożona z paczuli, czarnego pieprzu, papirusu, ambroksanu i liścia fiołka łączy się z nutą bazową. Z kolei ta jest skomponowana z kadzidła, piżma, szafranu i fasoli tonka. Ta niezwykła woda perfumowana inspirowana Versace zachwyca zapachem cytrusowym i towarzyszy Ci przez cały dzień. Jest szczególnie polecana na letnią lub wiosenną porę, kiedy potrzebujemy orzeźwienia. 

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje