48 OBSESSION NIGHT inspirowane Calvin Klein

Kod produktu: GARDENY 48
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Cytrusowy, Drzewny, Kwiatowy
Pora roku Jesień, Zima
Sugerowane użycie Na dzień, Na wieczór
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Calvin Klein*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 48
Alcohol Denat. Parfum, Linalool, Limonene, Hydroxycitronellal,
Coumarin, Benzyl Alkohol.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 24,99zł

Perfumy lane 48 Obsession Night Woman inspirowane marką Calvin Klein to orientalno - kwiatowy zapach dla kobiet. Obsession Night Woman został wydany w 2005 roku. Prowokujący aromat przyciągnie spojrzenie niejednego mężczyzny podczas wieczornych spotkań. Idealnie pasuje do namiętnych kobiet z wyjątkowo wyrafinowanym gustem. Perfumy rozlewane charakteryzują się nutami białych kwiatów, bergamotki, gorzkiej pomarańczy i mandarynki z początku. Serce wypełnione jaśminem, gardenią, różą oraz konwalią rozkwita, aby po dłuższym czasie stać się wzbogacone o aromaty wanilii, bursztynu, fasoli tonka, drzewa kaszmirowego i sandałowego.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje