500 BELONG inspirowane Celine Dion

Kod produktu: GARDENY 500
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Drzewny, Kwiatowy, Świeży, Słodki
Pora roku Wiosna, Lato, Jesień, Zima
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Celine Dion*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 500
Alcohol Denat. Parfum, Linalool, Limonene, Alpha Isomethyl
Ionone, Citronellol, Coumarin, Citral, Geraniol, Benzyl Alkohol.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 21,99zł

Zapach perfum lanych Belong inspirowanych Celine Dion jest dla kobiet, które czerpią radość z życia, które kochają życie, potrafią śmiać się głośno i kierują się głosem serca. Ten zapach wyraża ich wewnętrzne piękno, pasje, pewność siebie, zmysłowość. Francuskie perfumy Celine Dion Belong to celebracja życia. Kwiatowo - orientalne akordy rozpoczynają się aromatami wiśni, ananasa, bergamotki i czerwonych jagód. Piwonia, kwiat bawełny oraz orchidea zawierają się w nucie serca, a po czasie przechodzą w bazową nutę cyprysa.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje