51 MASUMI inspirowane Coty

Kod produktu: GARDENY 51
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Drzewny, Kwiatowy, Szyprowy
Pora roku Jesień, Zima
Sugerowane użycie Na dzień, Na wieczór
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Coty*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 51
Alcohol Denat. Parfum, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citronellol,
Hexylcinnamaldehyde, Limonene, Linalool, Alpha Isomethyl
Ionone, Benzyl Benzoate, Coumarin, Evernia Furfuracea
(Treemoss), Cinnamyl Alkohol, Citral, Benzyl Cinnamate,
Benzyl Alkohol, Eugenol.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 21,99zł

Świeży i zmysłowy zapach dla młodych kobiet. Szyprowo - kwiatowa kompozycja, która została stworzona w 1967 roku i swoim aromatem zachwyca do dzisiaj. Pachnie bergamotką, ananasem, melonem w nucie głowy, po czym serce rozwija się kardamonem, różą i fiołkiem. Wzmocniony akordem bursztynu, utrwalony dodatkiem piżma i drzewa sandałowego, wanilią, cedrem oraz mchem dębowym. Legendarne perfumy wycofane ze sprzedaży, których odpowiednik posiadamy w naszym sklepie internetowym, pozwala cofnąć się w czasie i zatopić się we wspomnieniach.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje