525 BOSS ORANGE inspirowane Hugo Boss

Kod produktu: GARDENY 525
Dostępność: W magazynie
Pora roku Wiosna, Lato, Jesień
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Typ zapachu Kwiatowy, Słodki, Waniliowy
Inspiracja producentem Hugo Boss*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 525
Alcohol Denat. Parfum, Citronnellol, Cinnamic Aldehyde,
Citral, Limonene, Eugenol, Linalool
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 21,99zł

Odpowiednik perfum Boss Orange inspirowany marką Hugo Boss oczarowuje temperamentem i spontaniczną kobiecością, której nie sposób się oprzeć. Pasjonująco świeża nuta głowy uwodzi pysznymi aromatami słodkich, czerwonych jabłek. Akordy białych i pomarańczowych kwiatów w sercu zapachu tworzą beztroską zmysłowość. Wanilia oraz stylowe nuty drzewa sandałowego i oliwnego nadają zapachowi uczuciowy charakter. Cudowny, kwiatowy odpowiednik perfum nadający się na wiosenno - letnią porę. Zachęca do działania i wypełnia energią cały dzień.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje