544 YELLOW DIAMOND inspirowane Versace

Kod produktu: GARDENY 544
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Cytrusowy, Kwiatowy
Pora roku Wiosna, Lato
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Versace*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 544
Alcohol Denat. Parfum, Limonene, Linalool, Alpha Isomethyl
Ionone, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Citral, Benzyl Alkohol, Isoeugenol.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 21,99zł

Perfumy rozlewane Yellow Diamond inspirowane marką Versace to kwiatowo - owocowy zapach, który idealnie będzie pasował do kobiety eleganckiej i urokliwej. Kompozycja cytryny, gruszki, neroli i bergamotki w nucie głowy przeradza się stopniowo do serca, gdzie ukrywają się aromaty lilii wodnej, mimozy, kwiatu afrykańskiej pomarańczy oraz frezji. Drzewo gwajakowe, bursztyn i piżmo budują bardzo dobrą bazę do tego, aby spoić całą kompozycję i dać jej możliwość długotrwałego unoszenia się w powietrzu. 

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje