549 BEAUTY inspirowane Calvin Klein

Kod produktu: GARDENY 549
Dostępność: W magazynie
Pora roku Wiosna
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Typ zapachu Kwiatowy, Piżmowy
Inspiracja producentem Calvin Klein*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 549
Alkohol Denat., Parfum, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal,
Citronellol, Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Eugenol,Benzyl Benzoate, Farnesol, Benzyl Alcohol, Amyl Cinnamal
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 24,99zł

Zapach ten to symbol prostoty i piękna. Ekstrakt z jaśminu oraz drzewa cedrowego w połączeniu z egzotycznymi nutami nasion ambrette dodają zapachowi ciepła i zmysłowości. Poddaj się czystej miłości. Zapach powstał z myślą o zakochanych i rozmarzonych kobietach. Francuskie perfumy lane Beauty inspirowane marką Calvin Klein jest dedykowany przede wszystkim na wiosnę, ale nie należy wykluczać go także z innych pór roku, ponieważ ma w sobie prosty, ale jednocześnie elegancki skład, co powoduje, że staje się bardzo uniwersalny.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje