550 DKNY FRESH BLOSSOM inspirowane Donna Karan

Kod produktu: GARDENY 550
Dostępność: W magazynie
Pora roku Wiosna, Lato
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Typ zapachu Kwiatowy, Owocowy
Inspiracja producentem Donna Karan*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 550
Alcohol Denat. Parfum, Hydroxycitronellal, Geraniol, Linalool,
Citronellol, Isoeugenol, Citral, Benzyl Salicylate, Hexylcinnamaldehyde, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 21,99zł

Woda perfumowana inspirowana marką Donna Karan to idealne połączenie słodkich, owocowych nut z aromatem kwiatowym. Jej zapach przywodzi na myśl pierwsze tchnienie wiosny, a co za tym idzie kwitnące sady jabłoni, świeży podmuch wiatru oraz promienie słoneczne przedzierające się przez obłoki. Liść czarnej porzeczki, morela oraz grejpfrut w nucie głowy zamienia się po czasie w jaśmin, różę i konwalię wypełniające nutę serca. Soczyste, czerwone jabłko wraz z nutami drzewnymi stanowi bazę, która pięknie otuli Cię podczas wiosennych, ciepłych dni.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje