601 FLOWERBOMB inspirowane Victor & Rolf

Kod produktu: GARDENY 601
Dostępność: W magazynie
Pora roku Wiosna, Jesień, Zima
Sugerowane użycie Na dzień, Na wieczór
Charakter Pośredni
Typ zapachu Orientalny, Kwiatowy, Owocowy
Inspiracja producentem Viktor&Rolf*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 601
Alkohol Denat., Parfum, Benzyl Salicylate, Linalool,
Coumarin, Limonene, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 24,99zł

Kwiatowe akcenty zawarte w odpowiedniku Flowerbomb inspirowanym Victor & Rolf pozwolą Ci śnić na jawie. 601 Flowerbomb są prawdziwym cudem wśród zapachów dla kobiet. Herbata, osmantus i bergamotka w nucie głowy spokojnie zamienia się w serce, w którym miejsce zamuje jaśmin, frezja, róża, orchidea, a także kwiat afrykańskiej pomarańczy. Wyrazista paczula wraz z piżmem tworzy mocną bazę, dzięki której cała kompozycja trzyma się bardzo dobrze i długo pozostaje wyczuwalna na twojej skórze i wokół całej osoby.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje