603 MEXX BLACK inspirowane Mexx

Kod produktu: GARDENY 603
Dostępność: W magazynie
Pora roku Wiosna, Jesień
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Typ zapachu Orientalny, Kwiatowy, Owocowy
Inspiracja producentem Mexx*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 603
Alcohol Denat. Parfum, Hexylcinnamaldehyde, Citronnellol,
Geraniol, Isoeugenol, Cinnamyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Citral.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 24,99zł

Frezja, piwonia, nagietek i czarna porzeczka to nuta głowy rozpoczynająca kompozycję perfum lanych inspirowanych Mexx. Gruszka, lotos, cedr, liczi i morela są zawarte w nucie serca. Bursztyn, wanilia oraz drzewo sandałowe to nuta podstawowa. To iście kwiatowy zapach połączony z soczystymi owocami. Perfumy rozlewane Mexx Black to personifikacja prawdziwej, pięknej kobiety z wyjątkową osobowością. Dedykowane na codzienne wyjścia. Zrobią furorę jesienią, dlatego musisz ich spróbować.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje