605 PRET A PORTER inspirowane Coty

Kod produktu: GARDENY 605
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Cytrusowy, Orientalny, Kwiatowy
Pora roku Wiosna, Lato
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Coty*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 605
Alkohol Denat., Parfum, Limonene, Linalool, Geraniol,
Citral, Isoeugenol, Eugenol
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
108ml
108ml
Cena: 21,99zł

Francuskie perfumy lane Pret-a-Porter to klasyczna marka dedykowana światowej modzie. Ten odpowiednik perfum to świeży, elegancki zapach z nutami pomarańczy, różowego grejpfruta, róży i liści fiołka w nucie głowy. Gałka muszkatołowa, czarny pieprz, kardamon, magnolia oraz frezja są w sercu. Drzewo sandałowe i mech dębowy składają się na nutę podstawową i przyjemnie przedłużają trwałość zapachu. To kompozycja dla kobiet ceniących oryginalność i własny styl. Lekki aromat idealnie pasujący do każdego wyjścia podczas dnia.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje