606 212 VIP inspirowane Carolina Herrera

Kod produktu: GARDENY 606
Dostępność: W magazynie
Pora roku Lato, Jesień
Sugerowane użycie Na dzień, Na wieczór
Charakter Pośredni
Typ zapachu Orientalny, Słodki, Waniliowy
Inspiracja producentem Carolina Herrera*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 606
Alkohol Denat., Parfum, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl
Ionone, Linalool, Limonene, Coumarin, Citronellol, Benzyl
Alcohol, Benzyl Benzoate, Isoeugenol, Benzyl Cinnamate,
Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Hydroxycitronellal
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 24,99zł

CAROLINA HERRERA 212 VIP to świeży, radosny i atrakcyjny zapach. Luksusowa interpretacja zapachu Caroliny Herrery - 212. Nazwisko Carolina Herrera jest symbolem prestiżu zarówno w świecie projektantów jak i w świecie najlepszych zapachów. Odpowiednik 212 VIP to najnowsza kompozycja z rodziny 212 inspirowana młodymi, ambitnymi mieszkankami Nowego Jorku W kompozycji znajdziemy nuty rumu, marakuji, gardenii, pizma, wanilii i bobu tonka. Francuskie perfumy damskie dedykowane dla młodej, ekskluzywnej kobiety, której żywiołem jest zabawa. Stosowany najczęściej późnym latem oraz jesienią, ale niezależnie od pory dnia lub nocy. 

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje