607 GUCCI inspirowane GUCCI

Kod produktu: GARDENY 607
Dostępność: W magazynie
Pora roku Jesień
Sugerowane użycie Na dzień, Na wieczór
Charakter Pośredni
Typ zapachu Kwiatowy, Owocowy, Szyprowy
Inspiracja producentem Gucci*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 607
Alcohol Denat. Parfum, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal,
Geraniol, Linalool, Alpha Isomethyl Ionone, Cinnamyl Alcohol,
Citral, Linalool, Eugenol, Benzyl Cinnamate, Benzyl Benzoate,
Cinnamal.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 24,99zł

Elegancja, odwaga, namiętność i pewność siebie - te cechy skrywają w sobie perfumy Gucci by Gucci. Szyprowo - kwiatowa formuła daje nam odczuć delikatny styl retro, a połączenie gruszki z gujawą w nucie głowy jest niezwykle wyrafinowane. Gardenia tahitańska zawarta w nucie serca fantastycznie komponuje się wraz z nutą bazową, którą tworzy piżmo z miodem. Zapach ciepły, przeznaczony raczej do stosowania jesienią, ale nie wykluczamy, że może skraść serce również i letnią porą. Na wieczór oraz do użytku codziennego, być może odpowiednik Gucci spodoba się również Tobie.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje