610 OCEAN SUN inspirowane Gabriela Sabatini

Kod produktu: GARDENY 610
Dostępność: W magazynie
Pora roku Wiosna, Lato
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Lekki
Typ zapachu Kwiatowy, Owocowy, Słodki, Wodny
Inspiracja producentem Gabriela Sabatini*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 610
Alcohol Denat. Parfum, Hydroxycitronellal, Limonene,
Citronnellol, Linalool, Geraniol
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 24,99zł

Soczyste mango wraz z gruszką i mandarynką rozpoczynają kompozycję tych wspaniałych francuskich perfum. Nuta serca złożona z orchidei, fiołka oraz konwalii tylko wzbogaca cały zapach swoim kwiatowym połączeniem. Piżmo i nuty drzewne to ostatnie akordy, które możemy poczuć. Ich zadaniem jest utrzymanie długotrwałości zapachu. Te francuskie perfumy lane mają w sobie tak kobiece aromaty, że z pewnością większość z kobiet zauroczy się tym zapachem. Idealne na lato dzięki swojej lekkości i charakterowi. Pasują do każdej, codziennej styllizacji.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje