615 ANGE OU DEMON LE SECRET inspirowane Givenchy

Kod produktu: GARDENY 615
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Cytrusowy, Kwiatowy, Świeży
Pora roku Wiosna, Lato
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Lekki
Inspiracja producentem Givenchy*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 615
Alkohol Denat., Parfum, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool,
Citral, Geraniol, Citronellol, Eugenol
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 21,99zł

Odpowiednik perfum Givenchy Ange ou Démon Le Secret 2014 ma wyselekcjonowany skład, w którym znalazły się piwonia, liście herbaty, żurawina, piwonia, lilia wodna, cytryna, paczula, nuty drzewne i jaśmin. Esencje, które pobudzają do działania, zapewniają jednocześnie poczucie niewymuszonej elegancji i zmysłowości. To nuty, które pokochasz. Francuskie perfumy inspirowane marką Givenchy są magiczne i tajemnicze na swój sposób. Kwiatowe aromaty są przeznaczone dla kobiet, które potrzebują ich wiosenno - letnią porą.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje