628 FUNNY! inspirowane Moschino

Kod produktu: GARDENY 628
Dostępność: W magazynie
Pora roku Wiosna, Lato
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Typ zapachu Kwiatowy, Owocowy, Świeży
Inspiracja producentem Moschino*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 628
Alkohol Denat., Parfum, Limonene, Hexyl cinnamal, Linalool, Citral.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 21,99zł

Pozytywne emocje i dobry nastrój? To właśnie towarzyszy temu zapachowi! Perfumy lane Funny! by Moschino to idealny wybór dla młodych dziewczyn, które potrafią żyć beztrosko, są pełne radości i mają pogodne usposobienie. Perfumy dodają energii dzięki swojemu owocowo-kwiatowemu zapachowi. Połączenie czerwonej porzeczki, gorzkiej pomarańczy i różowego pieprzu w nucie głowy daje orzeźwienie. Fiołek, jaśmin, piwonia oraz zielona herbata to serce, które zamienia się w bursztyn, piżmo i cedr na samym końcu. Kwiatowo - owocowe francuskie perfumy z wyraźną nutą cytrusową.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje