63 MICHAEL KORS inspirowane Michael Kors

Kod produktu: GARDENY 63
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Drzewny, Kwiatowy, Piżmowy
Pora roku Wiosna
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Ciężki
Inspiracja producentem Michael Kors*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 63
Alcohol Denat. Parfum, Aqua, Linalool, Famesol,
Hydroxycitronellal, Citronellol, Benzyl Salicylate, Coumarin,
Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Isoeugenol, Amyl Cinnamal,
Eugenol, Geraniol, Cinnamal, Citral, Limonene.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 21,99zł

Perfumy rozlewane inspirowane marką Michael Kors to drzewno - kwiatowy zapach, który jest dedykowany dla eleganckich kobiet w każdym wieku. Słodka frezja, lilia i tuberoza to intymna kompozycja otulająca ciało, jest intensywna i niespotykana. Zapachem inspirowanym Michael Kors zachwycą się kobiety uwielbiające elegancję, oryginalność i styl. Jeżeli do takich należysz, nie wahaj się i wypróbuj wspaniałe ffrancuskie perfumy Michaela Korsa, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym w bardzo korzystnej cenie.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje