635 BLACK ORCHID inspirowane Tom Ford

Kod produktu: GARDENY 635
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Drzewny, Orientalny, Kwiatowy, Korzenny
Pora roku Jesień, Zima
Sugerowane użycie Na wieczór
Charakter Ciężki
Inspiracja producentem Tom Ford*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 635
Alcohol Denat. Parfum, Citronnellol, Benzyl Salicylate,
Benzyl Benzoate, Benzyl Alkohol, Cinnamol, Citral, Coumarin, Limonene, Eugenol, Geraniol, Isoeugenol, Linalool.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 21,99zł

Orientalny zapach inspirowany marką Toma Forda pobudza zmysły i sprawia wrażenie luksusowego. Dzięki swojemu połączeniu czarnej orchidei i czekolady każda kobieta będzie mogła poczuć się pięknie i elegancko. Cytryna amalfi, bergamotka, jaśmin, mandarynka, ylang-ylang, gardnia, trufla i czarna porzeczka to tylko wstęp do niezwykłego zapachu jakim są perfumy rozlewane Black Orchid. Lotos, podkreślenie akordów ylang-ylang, gardenii oraz jaśminu, dodatek nut owocowych, przypraw, a także orchidei to wszystko składa się na nutę serca. Ciekawie robi się również na samym końcu, ponieważ baza została stworzona z aromató wanilii, bursztynu, meksykańskiej czekolady, wetywerii, drzewa sandałowego, kadzidła oraz paczuli.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje