637 AQUA ALLEGORIA MANDARINE BASILIC inspirowane GUERLAIN

Kod produktu: 637
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Aromatyczny, Cytrusowy, Świeży
Pora roku Wiosna, Lato
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Guerlain*
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
60ml
60ml
108ml
108ml
Cena: 24,99zł

Cytrusowo - herbaciana świeżość objawia się już w pierwszych akordach tych francuskich perfum. Zielona herbata, kwiat pomarańczy, bluszcz, klementynka oraz gorzka pomarańcza grają pierwsze nuty. Aromatyczne serce złożone z rumianku, piwonii, bazylii oraz mandarynki tylko powodują, że te perfumy lane stają coraz bardziej atrakcyjne. Bursztyn z drzewem sandałowym tworzą nutę podstawową, która jest wyczuwalna najdłużej i dopełnia całą kompozycję. Stworzone na letni, upalny dzień. Idealne także na wiosnę.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje