64 AMOR AMOR inspirowane Cacharel

Kod produktu: GARDENY 64
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Cytrusowy, Kwiatowy, Owocowy, Waniliowy
Pora roku Wiosna, Lato, Jesień, Zima
Sugerowane użycie Na dzień, Na wieczór
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Cacharel*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 64
Alcohol Denat. Parfum, Citronnellol, Citral, Coumarin, Limonene, Farmesol, Geraniol, Linalool
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 21,99zł

Pasjonujący owocowo-kwiatowy zapach. Nuty głowy złożone ze słodkiej czarnej porzeczki, pomarańczy, mandarynki, grejpfruta, mandarynki i liścia czarnej porzeczki. Morela, róża, konwalia, jasmin oraz lilia tworzą nutę serca, dzięki której możemy poczuć odprężenie. Nuta podstawowa to bursztyn, piżmo, cedr, wanilia i fasola Tonka. Uniwersalny zapach, który idealnie wpasuje się w każdą porę roku. Perfumy lane 64 Amor Amor inspirowane marką Cacharl to wspaniały wybór zarówno dla młodszych jak i dojrzałych kobiet.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje