644 LOVE STORY inspirowane Chloe

Kod produktu: GARDENY 644
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Cytrusowy, Kwiatowy, Słodki
Pora roku Wiosna, Lato
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Chloe*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 644
Alcohol Denat. Parfum, Benzyl Salicylate, Linalool, Alpha
Isomethyl Ionone, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol, Hexylcinnamaldehyde, Geraniol, Citral, Benzyl Alcohol, Eugenol.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 24,99zł

Perfumy lane Love Story toczyste uwodzenie, do noszenia wprost na skórze. Zapach otwiera się olejkiem neroli, bergamotką, gruszką, cytryną i grejpfrutem. Świeża i kwiatowa woń kwiatu pomarańczy. Następnie wyczuwalny jest wyraźny przypływ zapachu nasturcji, delikatnie pieprzowy, połączony z kuszącym kwiatem śliwy. Intensywna zielona strona, elegancka, potęgowana przez akord zroszonych kwiatów, nacechowana beztroską radością to właśnie francuskie perfumy Love Story. Piżmowo - paczulowa nuta podstawowa wzmacnia całą kompozycję.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje