647 DAISY inspirowane Marc Jacobs

Kod produktu: GARDENY 647
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Drzewny, Kwiatowy, Piżmowy
Pora roku Wiosna, Lato
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Marc Jacobs*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 647
Alcohol Denat. Parfum, Alpha Isomethyl Ionone, Citronellol,
Linalool, Hexylcinnamaldehyde, Limonene, Hydroxycitronellal, Geraniol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Methyl 2-octynoate,Cinnamyl Alkohol, Isoeugenol, Eugenol, Citral, Amyl Cinnamal.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 24,99zł

Perfumy lane Daisy łączą tony słodkich owoców, głównie truskawek i grejpfruta, z barwnymi akordami różnych kwiatowych zapachów. Najbardziej wyraźne tu są akcenty fiołków i jaśminu. Ostateczny, łagodny charakter perfum Daisy wywołany jest przez esencję wanilii i piżma.Daisy to zapach lekki i nieskomplikowany. Wywołuje uczucie radości, iskrzącego optymizmu. Zapach francuskich perfum Daisy jest delikatny, odrobinę wesoły i niewinny. Perfumy lane Daisy od Marca Jacobsa są idealne dla kobiet i dziewczyn. Kobiety dzięki perfumom rozlewanym Daisy będą wyglądać szaleńczo i młodo, poza tym zapach ten doda im optymizmu i radości z życia.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje