661 LIGHT BLUE INTENSE inspirowane Dolce Gabbana

Kod produktu: GARDENY 661
Dostępność: W magazynie
Pora roku Wiosna, Lato
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Typ zapachu Kwiatowy, Owocowy
Inspiracja producentem Dolce&Gabbana*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 661
Alkohol Denat., Parfum, Limonene, Citral, Linalool, Cinnamal,
Coumarin.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 21,99zł

Francuskie perfumy Light Blue Intense to perfumy świeże, kojarzą się z latem i ciepłymi dniami. Kwiatowo - owocowe akordy cytryny i jabłka nadają soczystości zapachowi. Nuta serca łączy w sobie aksamitkę oraz jaśmin. Natomiast drzewo bursztynowe i piżmo wzmacniają odczucie zapachu. Znakomite połączenie zapachowe, które będzie świetnie pasować do wiosenno - letnich kreacji. Podczas dnia może nas wspaniale odświeżać i dawać wrażenie ciągłego orzeźwienia. Kobiety, które używają ich na codzień prowadzą dynamiczny i energiczny styl życia.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje