68 MON PARIS inspirowane Yves Saint Laurent

Kod produktu: GARDENY 68
Dostępność: W magazynie
Pora roku Wiosna, Jesień
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Typ zapachu Owocowy, Słodki, Szyprowy
Inspiracja producentem Yves Saint Laurent*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 68
Alcohol Denat. Parfum, Benzyl Salicylate, Linalool,
Hydroxycitronellal, Alpha-Hexylcinnamaldehyde, Limonene, Geraniol, Citronellol, Citral, Eugenol,
Benzyl Alkohol.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 21,99zł

Zapach miłości. To zmysłowa, romantyczna podróż do niezwykle poetyckiego Paryża. Mieszankę otwierają owoce, słodkie nuty: truskawki, maliny, gruszki, pomarańczy i wyraźne aromaty kalabryjskiej bergamotki. Serce zapachu to ciepłe, delikatne kwiaty, które emanują tajemniczością. Jaśmin wielkolistny i chiński, bieluń, piwonia i kwiat pomarańczy. Kobiecy charakter kompozycji idealnie podkreśla intensywna, śmiała i zniewalająca baza. Składają się na nią aromaty paczuli, wanilii, mchu, białego piżma oraz cedru.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje