69 SUMMER inspirowane Gabriela Sabatini

Kod produktu: GARDENY 69
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Cytrusowy, Orientalny, Kwiatowy
Pora roku Lato
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Gabriela Sabatini*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 69
Alcohol Denat. Parfum, Benzyl Salicylate, Alpha Isomethyl
Ionone, Linalool, Citronnellol, Geraniol, Citral, Limonene,
Benzyl Alkohol,
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 21,99zł

Woda perfumowana Summer inspirowana marką Gabriela Sabatini to zapach przeznaczony dla kobiety naturalnej, optymistycznej i radosnej. Kwiatowo - orientalne nuty lekko ochładzają aromat, więc cała kompozycja jest słodka, ale świeża i intensywna. Czerwone jabłko, tangeryna, cytryna i bergamotka orzeźwiają na samym wstępie. Drzewo różane, lilia, hiacynt oraz jaśmin składają się na nutę serca. Drzewo sandałowe, wanilia i cedr to nuta bazowa. Te perfumy rozlewane są dedykowany na letnie, upalne dni. 

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje