704 BACCARAT ROUGE 540 inspirowane MAISON FRANCIS KURKDJIAN

Kod produktu: 704
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Drzewny, Kwiatowy, Korzenny, Słodki, Ambrowy
Pora roku Wiosna, Jesień, Zima
Sugerowane użycie Na dzień, Na wieczór
Charakter Ciężki
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
60ml
60ml
108ml
108ml
Cena: 24,99zł

Francuskie perfumy damskie i męskie o orientalno - drzewnym zapachu z akordami kwiatowymi. Szafran i jaśmin zdecydowanie rozpoczynają nutę głowy, aby po chwili połączyć się z ambrą i drzewem bursztynowym w nucie serca. Cedr oraz żywica jodłowa kończą całą kompozycję i pozostawiają po sobie fantastyczną aurę. Perfumy lane przeznaczone i dla kobiet i dla mężczyzn praktycznie na każdą porę roku.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje