705 VERY GOOD GIRL inspirowane Carolina Herrera

Kod produktu: 705
Dostępność: W magazynie
Pora roku Wiosna, Lato, Jesień
Sugerowane użycie Na dzień, Na wieczór
Charakter Pośredni
Typ zapachu Kwiatowy, Owocowy, Różany
Inspiracja producentem Carolina Herrera*
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
60ml
60ml
108ml
108ml
Cena: 24,99zł

Francuskie perfumy o kwiatowo - owocowych akordach. Czerwona porzeczka i liczi grają pierwsze role, a pojawiająca się po nich róża aromatycznie nastraja i zapełnia całą nutę serca. Ciepła wanilia i wetyweria łączą się w nucie podstawowej, dzięki której możesz cieszyć się tym zapachem bardzo długi czas. Idealne dla każdej kobiety, na każdą porę roku i okazję. 

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje