706 SI FIORI inspirowane GIORGIO ARMANI

Kod produktu: 706
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Cytrusowy, Kwiatowy, Owocowy, Szyprowy, Waniliowy
Pora roku Wiosna, Jesień
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
60ml
60ml
108ml
108ml
Cena: 24,99zł

Zielona mandarynka i czarna porzeczka to nuty głowy w tych francuskich perfumach. Dają one jednocześnie słodycz i orzeźwienie. Paczula, mech dębowy, róża oraz neroli to kompozycja zawarta w nucie serca. Białe piżmo i ciepła wanilia kończą te francuskie perfumy i przedłużają ich trwałość. Dedykowane na co dzień, niezależnie od okazji. 

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje