718 BLACK OPIUM INTENSE inspirowane YVES SAINT LAURENT

Kod produktu: 718
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Aromatyczny, Orientalny, Waniliowy, Kawowy
Pora roku Jesień, Zima
Sugerowane użycie Na wieczór
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Yves Saint Laurent*
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
60ml
60ml
108ml
108ml
Cena: 24,99zł

Intrygujący absynt oraz malinojeżyna w nucie głowy rozpoczynają wspaniałą kompozycję zapachową, która może Ci towarzyszyć jesiennymi lub zimowymi wieczorami. Jej ciepła nuta serca złożona z aromatów kawy, kwiatu pomarańczy oraz jaśminu jest bardzo kobieca i emanuje powabem. Drzewna podstawa w połączeniu ze słodką wanilią i lukrecją pozostawia na Twoim ciele fantastyczny szal, którym możesz się owinąć, jeśli tylko tego potrzebujesz. Eleganckie oraz gustowne francuskie perfumy - siostra sławnego 160 Black Opium. 

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje