72 CODE inspirowane Giorgio Armani

Kod produktu: GARDENY 72
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Cytrusowy, Kwiatowy, Słodki, Waniliowy
Pora roku Jesień, Zima
Sugerowane użycie Na dzień, Na wieczór
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Armani*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 72
Alcohol Denat., Parfum,Citronellol, Alpha-Hexyl Cinnamic Aldehyde, Benzyl Salicylate, Citral, Coumarin, Limonene, Famesol, Geraniol, Linalool.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 21,99zł

Wprowadzony w 2006 roku zapach emanujący elegancją stylu Giorgio Armani. Prosty, a jednocześnie zmysłowy i uwodzicielski. Otoczy Cię aurą tajemniczego uroku. Zapach kwiatowo-orientalny. Można powiedzieć że to współczesna klasyka. Jest wyrafinowany, elegancki i absolutnie zmysłowy – kwintesencja kobiecości. Zapach prawdziwej Femme Fatale. Gorzka pomarańcza i włoska pomarańcza z jaśminem tworzą pierwsze nuty, które wyczujemy. Imbir, jaśmin i kwiat pomarańczy wypełniają nutę serca, a wanilia, miód i drzewo sandałowe zawierają się w nucie bazowej.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje