8 MAGIC WOMEN inspirowane Bruno Banani

Kod produktu: GARDENY 8
Dostępność: W magazynie
Pora roku Wiosna, Lato, Jesień, Zima
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Typ zapachu Kwiatowy, Owocowy, Słodki
Inspiracja producentem Bruno Banani*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 8
Alcohol Denat. Parfum, Benzyl Salicylate, Limonene, Alpha-
Hexylcinnamaldehyde, Linalool, Alpha Isomethyl Ionone, Citronellol, Cinnamyl Alkohol, Citral,
Geraniol, Eugenol, Cinnamal.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 21,99zł

Niepowtarzalna kwiatowo-owocowa kompozycja otulona wokół twojej skóry sprawi, że żaden pan nie będzie w stanie Ci się oprzeć. Ekscytujący zapach zamieni Cię w drapieżną kotkę, która będzie potrafiła bronić swojego zdania. Na wyjątkowe okazje. Francuskie perfumy lane z aromatem fiołka, marakuji, melona i czerwonych jagód w nucie głowy. Konwaliowo - truskawkowa linia serca nadaje charakteru całemu zapachowi, a piżmo i drzewo sandałowe pokazuje, że ta kompozycja jest uniwersalna. Można jej używać zimą i latem, o każdej porze dnia i nocy.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje