90 OBSESSION inspirowane Calvin Klein

Kod produktu: GARDENY 90
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Drzewny, Orientalny, Przyprawowy
Pora roku Jesień
Sugerowane użycie Na wieczór
Charakter Ciężki
Inspiracja producentem Calvin Klein*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 90
Alcohol Denat. Parfum, Aqua, Hexyl Cinnamal, Linalool, Farnesol,
Cinnamal, Benzyl Cinnamate, Hydroxycitronellal, Citronellol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Benzyl
Alcohol, Benzyl Benzoate,Isoeugenol, Amyl Cinnamal, Eugenol, Geraniol, Alpha Isomethyl Ionone,
Cinnamyl Alcohol, Citral, Limonene.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 24,99zł

Calvin Klein chciał stworzyć zapach w nowym stylu: bezpośredni, zmysłowy i prowokacyjny. Obsession miał na celu pokazać, jak on widzi kobietę. Jest silny i pełen namiętności. Kompozycja przeznaczona dla osób, które pragną doświadczyć uczucia sięgającego poza granice rozsądku.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje