93 MADEMOISELLE INTENSE inspirowane Chanel

Kod produktu: GARDENY 93
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Cytrusowy, Drzewny, Orientalny, Waniliowy
Pora roku Jesień
Sugerowane użycie Na dzień, Na wieczór
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Chanel*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 93
Alcohol Denat., Parfum,Citronellol, Alpha-Hexyl Cinnamic Aldehyde, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate, Benzyl Alkohol, Cinnamic Aldehyde, Citral, Coumarin, Limonene, Farnesol, Geraniol, Linalool, Evernia Prunastri / Oakmoss absolute.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 24,99zł

Cytrusowe nuty głowy sycylijskiej pomarańczy, cytryny i kalabryjskiej bergamotki z początku odświeżają i przechodzą w słodkie, owocowo - kwiatowe nuty jaśminu i róży. Zapach kończy się paczulą, białym piżmem i madagaskarską wanilią. Perfumy francuskie inspirowane marką Coco Chanel zostały stworzone dla eleganckich kobiet, które lubią od siebie uzależniać. Orzeźwiające i jednocześnie otulające ciepłem swoją wielbicielkę. Francuskie perfumy rozlewane Mademoiselle Intense są w typie orientalno - drzewnym, z wyraźnymi cytrusowymi i waniliowymi akordami.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje