94 OBSESSED FOR WOMEN inspirowane Calvin Klein

Kod produktu: GARDENY 94
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Aromatyczny, Korzenny, Świeży, Piżmowy
Pora roku Wiosna, Lato, Jesień
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Calvin Klein*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 94
Alcohol Denat., Parfum,Citronellol, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Citral, Coumarin, Limonene, Famesol, Geraniol, Linalool.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 24,99zł

Orzeźwiające cytrusy w nucie głowy w tym między innymi bergamotka. Ziołowe serce złożone z lawendy i szałwii, połączone wraz z aromatami konwalii, kwiatu pomarańczy i róży. Zmysłowe piżmo tworzą fantastyczny zapach perfum lanych Obsessed. Doskonały do noszenia w ciągu dnia, ponieważ muska skórę i tworzy świeżą powłokę na twoim ciele. Ta kompozycja zapachowa będzie idealna dla kobiety romantycznej, nowoczesnej i potrafiących zaskakiwać. Tak aromatyczne i fantastyczne francuskie perfumy będą świetne do używania na co dzień.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje