97 RALPH inspirowane Ralph Lauren

Kod produktu: GARDENY 97
Dostępność: W magazynie
Pora roku Wiosna, Lato
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Lekki
Typ zapachu Kwiatowy, Owocowy, Świeży
Inspiracja producentem Ralph Lauren*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 97
Alcohol Denat. Parfum, Aqua, Hexyl Cinnamal, Linalool, Cinnamal,
Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Amyl Cinnamal, Eugenol, Geraniol, Citral, Limonene.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 21,99zł

Piękny świeży zapach. Dla kobiet radosnych, śmiałych, rozmarzonych i romantycznych. Kwiatowo - owocowe nuty wprawią cię w dobry nastrój przez cały dzień. Liść jabłoni, włoska mandarynka i japoński osmantus to nuty głowy, które odświeżają już na samym wstępie. Żółta frezja, magnolia i boronia znajdujące się w nucie serca wprawiają w fantastyczny nastrój i dają przyjemny powiew kwiatowy. Biały irys oraz piżmo to podstawa, dzięki której francuskie perfumy lane inspirowane marką Ralph Lauren pozostają z nami na dłużej i możemy się nimi cieszyć cały dzień.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje