Czy testery perfum różnią się od oryginałów?

Czy testery perfum różnią się od oryginałów?

Czy tester jest mocniejszy od perfum?

W perfumeriach, które znajdują się w dużych galeriach i mają rozreklamowaną swoją markę, można znaleźć wiele przeróżnych perfum. Oczywiście są to oryginalne flakony najbardziej znanych producentów. Pięknie zaprezentowane w gablotach i na półeczkach, odpowiednio oświetlone i przedstawione tak, abyś zechciał/a od razu je zakupić. Na samym przodzie stoją jednak flakony zazwyczaj oklejone karteczką TESTER. Czy jest on mocniejszy od perfum w zafoliowanych kartonikach? Mówi się, że i tak i nie.
Z jednej strony nie mogą być one mocniejsze, ponieważ powinien to być ten sam produkt, z którego potem będziemy korzystać, decydując się na zakup właściwego flakonu. Jednak z drugiej strony często można spotkać się z tezą, że testery są dużo mocniejsze od butelki perfum, którą ostatecznie kupujemy. Dzieje się tak ze względu na to, aby po wyjściu z perfumerii przez długi czas czuć ten zapach i podświadomie zdecydować się na zakup danego produktu.

Czy warto kupować testery perfum?

To wiele zależy od naszych preferencji. Jeżeli ktoś lubuje się w perfumach nie tylko ze względu na zapachy, ale też na flakon, to testery będą dobrym wyborem. Nasuwa się zatem pytanie: dlaczego ktoś decyduje się na taki zakup? Odpowiedź jest bardzo prosta, ponieważ zazwyczaj testery perfum są sprzedawane w dużo niższej cenie niż flakon zapakowany oryginalnie. Skąd bierze się taka cena? Po pierwsze jest to spowodowane tym, że właśnie przez wzgląd na brak kartonowego opakowania i folii zabezpieczającej, taki flakon traci na swojej wartości. Kolejną sprawą jest fakt, że istnieje prawdopodobieństwo, że był już używany, część perfum mogła również wyparować, więc butelka nie posiada pełnej pojemności kompozycji zapachowej. No i na koniec najważniejsza sprawa, czyli oprócz tego, że takie perfumy były używane, to butelka może zawierać pewne niedoskonałości takie jak porysowane szkło, brak zatyczki, naderwana naklejka lub po prostu widoczne ślady użytkowania.

Po przemyśleniu tych kilku istotnych spraw, każdy może sobie sam odpowiedzieć, czy chce kupić flakon perfum, ponieważ podoba mu się zapach czy jednak też trochę zależy mu na wyglądzie butelki. Zadając sobie pytanie czy warto kupować testery perfum trzeba zwrócić uwagę na bardzo ważny fakt, jakim jest cena. Czy aby na pewno jest ona dużo niższa od tej, która jest oferowana za pełnowymiarowy produkt? Jeżeli już decydujemy się na kupno testera, to zalecamy dokonać go w perfumerii oficjalnej, aby po prostu nie zostać oszukanym i nie kupić tak zwanej podróbki.

Duża fiolka perfum francuskich w cenie testera

Mając w świadomości wszystkie informacje dotyczące testerów, perfum skupmy się teraz na perfumach francuskich oferowanych przez nasz sklep. Odnosząc się do tytułu „duża fiolka perfum francuskich w cenie testera” można od razu zauważyć, że jedną z ważniejszych kwestii jest różnica między ceną testera, a perfum lanych. Bez wątpienia w kwocie, którą trzeba zapłacić za opakowanie testowe, w naszej perfumerii można zakupić jeden duży albo kilka mniejszych flakonów różnych perfum rozlewanych. Dodatkowo nasza jakość jest naprawdę wysoka, na co wskazują liczne opinie, które można znaleźć na naszych social mediach. W dodatku różnorodność zapachów w naszym sklepie jest tak duża, że każdy znajdzie dla siebie wymarzone perfumy francuskie. Jeżeli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą, to zapraszamy do przejrzenia kategorii z kompozycjami zapachowymi. Jeśli potrzebujesz doradztwa, napisz do nas, chętnie udzielimy pomocy.

Zaciekawiony? Poznaj naszą ofertę trwałych, wyjątkowych francuskich perfum i wybierz coś dla siebie bądź bliskich!

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje