407 Mexx Black inspirowane Mexx

Kod produktu: 407
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Aromatyczny, Cytrusowy, Drzewny, Wodny
Pora roku Wiosna, Jesień
Sugerowane użycie Na dzień, Na wieczór
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Mexx*
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
60ml
60ml
108ml
108ml
Cena: 24,99zł

Odpowiednik perfum Mexx Black dedykowany mężczyznom. Stworzone w 2009 roku, aromatyczno - drzewne perfumy lane, które w nucie głowy mają aromaty wodne, pieprz oraz mandarynkę. Nuty serca składają się z cedru virginia oraz lilii wodnej. Podstawę zapachu stanowi paczula, bursztyn oraz drzewo sandałowe. Kompozycja przeznaczona do używania na co dzień, ale również na wieczorne spotkania. Dobrze pasują do zmieniającej się aury, więc świetnie odnajdą się wiosną lub jesienią. Dedykowane mężczyznom pewnym siebie i zdeterminowanym.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje