Aromaterapia kadzidłami, czyli świetny sposób na relaks

Aromaterapia kadzidłami, czyli świetny sposób na relaks

Czasem zdarza się, że doskwierają nam różne dolegliwości, które jesteśmy w stanie zwalczyć metodami niekonwencjonalnymi. Wtedy dobrze jest pomyśleć, czy może nie chcielibyśmy spróbować aromaterapii. Istnieje wiele sposobów, aby sobie ją zapewnić. Począwszy od cienkich, zwykłych kadzidełek, które delikatnie wypalają się i tworzą niesamowitą chmurkę zapachu w całym. Świece zapachowe odpalone w ciągu dnia potrafią wypełnić swoim aromatem cały dom lub pomieszczenie, w którym się znajdujemy. Kończąc na olejkach eterycznych, których zastosowanie jest na tyle duże, że bez problemu każdy z nas znajdzie jakiś sposób, odpowiadający na ich wykorzystanie.

Jak zapach kadzidła wpływa na nasze samopoczucie?

Tak naprawdę, aromaty kadzideł mogą nam pomóc na różnego rodzaju dolegliwości. Przede wszystkim, dzięki nim możemy poczuć się zrelaksowani, odprężeni i uspokojeni. Warto więc być w ich posiadaniu szczególnie wtedy, kiedy miewamy bóle głowy, czujemy się zmęczeni lub rozdrażnieni. W pewien sposób mogą nam również pomóc z bezsennością. Jednakże najczęściej kojarzącą się nam się z medytacją i bardzo słusznie! To właśnie jedna z najbardziej odprężających czynności, więc nie mogłoby się obyć bez obecności palonego kadzidła.


Kadzidła długie oraz szcześciokątne - zapachy

Zacznijmy od kadzidełek z naszego sklepu internetowego. Dysponujemy kadzidłami marki HEM, czyli firmy, która jest znana już od ponad 30 lat na rynku. Ich produkty są produkowane w Indiach, co świadczy o ich najwyższej jakości. Każdy może znaleźć dla siebie odpowiedni zapach, ponieważ dostępne są przeróżne zapachy. Będą z nich zadowoleni miłośnicy aromatów truskawek, jabłka z cynamonem, magnolii, pomarańczy z wanilią, trawy cytrynowej, jaśminu oraz drzewno – piżmowych i wielu innych. Są dostępne w opakowaniach 8 lub 18 sztuk, w zależności od danego zapachu. Ale same kadzidła nie wystarczą. Aby posiadać pełen zestaw, warto przemyśleć zakup narty drewnianej. Jest to drewniana podstawka na którą opada popiół ze spalanego kadzidła. Zakończona metalowym elementem nie dość, że wygląda dekoracyjnie, to dodatkowo pełni rolę zabezpieczenia przed powstaniem pożaru.

Kadzidła jako dodatek do domu lub świetny prezent

W temacie kadzideł nie można pominąć także wspomnienia o tym, że wcale nie trzeba skupiać się na jednym zapachu. W naszym sklepie internetowym posiadamy tak zwane tuby zapachowe. Są to metalowe, podłużne, ozdobne puszki, w których są mixy różnych zapachów. Co więcej, jest w niej już umieszczona narta, więc tak naprawdę nie trzeba się przejmować, że kupimy niekompletny zestaw. Perfumeria Madeleine posiada kilkanaście rodzajów różnych tub, które zawierają 40 wybranych kadzideł. Do wyboru są tuby owocowe, kwiatowe, drzewne, wanilio – czekoladowe, lawendowe, słodkie, herbaciane, korzenne, odświeżające i wiele innych. Tak naprawdę od Ciebie zależy jaki aromat jest najbliższy twojemu sercu. Wszystko to jest w naprawdę atrakcyjnych i przystępnych cenach, a przy okazji świetnie wygląda, więc bez problemu można je wykorzystać jako prezent dla ukochanej osoby.

Zaciekawiony? Poznaj naszą ofertę trwałych, wyjątkowych francuskich perfum i wybierz coś dla siebie bądź bliskich!

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje