Francuskie perfumy na dzień kobiet

Francuskie perfumy na dzień kobiet

Zdecydowana większość kobiet kocha perfumy. Z pewnością każda z nich posiada chociaż jeden zapach, który zostanie z nią do końca życia. Z różnymi nutami zapachowymi kojarzymy pewne sytuacje i wydarzenia związane z naszymi przeżyciami. Często lubimy wracać do tych wspomnień właśnie poprzez zapachy perfum. Z czasem jednak nasze upodobania zmieniają się i szukamy nowych aromatów. Dobrą okazją do wypróbowania nieznanych dla nas francuskich perfum jest dzień kobiet, w którym dostajemy lub same siebie obdarowujemy prezentami. Poznajcie kilka propozycji francuskich perfum lanych damskich, które mogą okazać się świetnym wyborem i trafią w twoje gusta.

40 Emporio white inspirowane Giorgio Armani

Cytrusowe akordy połączone z kwiatowymi  i drzewnymi nutami tworzą francuskie perfumy lane, doskonałe na prezent dla kobiety w każdym wieku. Świeża, lekko słodka i cytrusowa nuta głowy z początku bardzo przyjemnie wprowadza w całość tych francuskich perfum. Irys, mięta, imbir oraz goździk łączą się z białym piżmem oraz drewnem komponując ciekawy i niebanalny zapach. Odpowiednik perfum damskich, który raczej dedykuje się na wiosnę i wczesne lato, więc jak najbardziej będzie pasował na prezent w dniu kobiet.

105 Indian summer inspirowane Priscilla Presley

Kultowe i dosyć znane francuskie perfumy. Cytrusowo – zielone nuty zapachowe składające się z mandarynki, lotosu, cytryny, fiołka, róży, herbaty i cedru. Tak prosty skład, który swoim aromatem zebrał sobie spore grono fanek. Kobiety od wielu lat używały tych perfum, gdy jednak zniknęły one z oficjalnej sprzedaży, pojawiła się iskierka nadziei, w postaci odpowiednika perfum. Nasza perfumeria posiada te piękne francuskie perfumy rozlewane, a podarowanie ich w formie prezentu będzie dla kobiety miłym gestem.

1Jimmy Choo inspirowane Jimmy Choo

Słodkie, owocowo – zielone nuty witają nas w pierwszej kolejności. Francuskie perfumy z gruszką i mandarynką na samym początku o kwiatowych i paczulowych akordach. Dosyć mocny i zdecydowany odpowiednik perfum, który raczej jest polecany na chłodniejsze pory roku. Smaczne toffee dodające jeszcze więcej słodyczy i uroku sprawia, że te francuskie perfumy damskie będą odpowiednie dla kobiety delikatnej i marzycielskiej. Jest to specyficzny zapach, którego albo się kocha albo nienawidzi. Jeśli nie jesteś w 100 % do niego przekonana po samym opisie, najlepiej spróbować go w małej pojemności.

Francuskie perfumy lane dla kobiet

Kwestia prezentu to zawsze problematyczny temat. Sytuacja prostuje się wtedy, kiedy dokładnie znamy gust i charakter danej osoby, której chcemy podarować francuskie perfumy. Zdarza się niestety tak, że czasem nie do końca wiemy co ta osoba lubi. Wtedy pojawia się pomoc w postaci filtrów na naszym sklepie, dzięki którym jesteś w stanie znaleźć odpowiedni produkt dla siebie bądź bliskiej Ci osoby. Jeśli jednak potrzebujesz pomocy osoby trzeciej, to serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego, gdzie postaramy Ci się pomóc.

Zaciekawiony? Poznaj naszą ofertę trwałych, wyjątkowych francuskich perfum i wybierz coś dla siebie bądź bliskich!

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje