Gdzie psikać perfumy męskie?

Gdzie psikać perfumy męskie?

Perfumy męskie, wybór i aplikacja

Istnieje powszechne przekonanie, że perfumy kojarzą się najczęściej z kobietami – płcią piękną, która lubi o siebie dbać, a przy tym też i aplikacja perfum jest dla nich codzienną rutyną. Jakże krzywdzący jest ten stereotyp, ponieważ zagłębiając się w kategorię jaką są perfumy męskie okazuje się, że jest ich naprawdę spora liczba. Rozpiętość jest taka duża, że niezależnie od pogody, okazji na którą się wybierasz, a nawet charakteru jakiego oczekujesz od zapachu, wybór perfum może sprawić nawet chwilę zastanowienia. Ważną kwestią jest również trwałość zapachu i to, gdzie należy nimi psikać, aby utrzymać ją na dobrym poziomie.

Wybór odpowiedniego zapachu

Czasem jest to dosyć prosta sprawa, ponieważ jeżeli znamy nasze upodobania zapachowe, to wybór perfum nie stanowi problemu. Jednak niekiedy nie do końca jesteśmy pewni czy takie perfumy pasują do nas, okazji lub stroju, w którym zamierzamy gdzieś się wybrać. O ile oczywiście pierwsza sytuacja jest bezstresowa, to już przy drugiej napięcie nieco wzrasta. Nie ma się co jednak denerwować, gdyż i z takiego położenia można wyjść bardzo szybko.

Dobrą opcją jest wypróbowanie wcześniej na sobie kilku różnych zapachów. Nie trzeba od razu kupować dużych pojemności flakonów, aby przekonać się, które perfumy męskie będą dla nas idealne. Jeżeli mieszkasz w pobliżu naszej stacjonarnej perfumerii, to sprawa jest jeszcze prostsza. Wystarczy, że wybierzesz się do punktu i na żywo, bez wcześniejszego kupna, ocenisz które perfumy lane najbardziej Ci się podobają.

Jak psikać perfumy męskie?

Dobrym wyborem będzie zastanowienie się nad tym, w jakich ubraniach chodzimy o różnej porze roku. Będzie to też miało wpływ na wybór perfum. Zaczynając od najcieplejszych, czyli wiosna i lato, odpowiedź jest prosta – głównie w koszulkach z krótkim rękawem. Dlatego warto wiedzieć, że wakacyjną porą aplikacja perfum na ubrania będzie jedynie dodatkiem. Dużą rolę odegra trwałość zapachu, jaką zapewni nam nasza skóra. Znane wszystkim świetnie tricki dotyczące spryskania łokci, nadgarstków, miejsc za uszami, szyi, kolan lub skroni to dobra praktyka. Te miejsca są najcieplejsze na naszym ciele, przez co projekcja zapachu będzie dłuższa, a dzięki temu Ty będziesz mógł się cieszyć swoimi perfumami jeszcze więcej.

Podobnie będzie w przypadku zimnych dni jesienią oraz zimą, ale tutaj dodatkowym miejscem, gdzie możemy psikać perfumami są swetry, szale, płaszcze, a nawet czapki. Pierwszym argumentem stojącym za tym, aby perfumy męskie znalazły się na twoich ubraniach to to, że trwałość zapachu będzie przedłużona. Zazwyczaj jest tak, że na różnego typu materiałach aromaty utrzymują się dłużej, ponieważ nasza skóra się poci, a wraz z tym szybciej zanika zapach. Kolejną rzeczą mającą wpływ na to, że aplikacja perfum jest solidna zimą to sam skład kompozycji. Bardzo często bywa tak, że perfumy lane przeznaczone na chłodniejszy czas mają po prostu mocniejsze aromaty. Nuty drzewne, orientalne, korzenne czy balsamiczne są zdecydowanie dłużej utrzymującymi się od cytrusowych, kwiatowych lub morskich.

Zaciekawiony? Poznaj naszą ofertę trwałych, wyjątkowych francuskich perfum i wybierz coś dla siebie bądź bliskich!

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje