Jak naprawić perfumy?

Jak naprawić perfumy?

Jak naprawić perfumy z uszkodzonym atomizerem

Wszystko co materialne kiedyś musi mieć swój kres przydatności. Pomimo tego, zawsze opłaca się chociaż spróbować coś odnowić. Tak samo w przypadku zepsutego atomizera jest szansa, aby się z tym uporać. Zatem powstaje pytanie: jak naprawić perfumy? Otóż w pierwszej kolejności należy sprawdzić, czy nie znajdują się w nim jakieś drobne pyłki, które mogłyby go zapchać. Czasami gdy kompozycja stoi już jakiś czas na naszej półce, może się z niej wytrącić esencja, powodująca właśnie  zatkanie rurki.

Jak naprawić atomizer w perfumach najprawdopodobniej zaczopowany u dołu? Wystarczy odkręcić go ostrożnie, aby nie wylać francuskich perfum oraz odpowiednio skrócić o zapchaną część za pomocą nożyczek. Trzeba się jednak liczyć z tym, że przy końcówce perfum, atomizer może nie dostawać już do dna butelki.

Istnieje też drugi sposób na to jak naprawić perfumy. Zamiast odcinania, wystarczy jedynie ścisnąć palcami atomizer od góry i powoli przesuwać palce po rurce tak, aby czop wyszedł sam. Warto też pamiętać o tym, że potem tę rurkę należy uformować do pierwotnego stanu.

Pomimo tego, że istnieją takie sposoby na uratowanie swojego ukochanego zapachu, to czasem mogą one zwyczajnie nie pomóc. Kiedy żadne rozwiązanie nie usuwa problemu i nie wiemy już kompletnie jak naprawić atomizer w perfumach, to ostateczną możliwością jest wymiana atomizera na nowy lub przelanie pozostałej kompozycji zapachowej do innej butelki.

Co jeśli nie da się naprawić butelki perfum?

Koniecznością do korzystania z perfum jest funkcja ich rozpylenia. Możemy to uczynić za pomocą atomizera, jednak w przypadku, kiedy jest on zepsuty i nie da się go naprawić, trzeba go wymienić lub całkowicie zmienić flakon. Jeżeli jesteśmy w posiadaniu nowej lub innej butelki o tym samym zapachu, to rozwiązanie nasuwa się samo. W związku z tym jak przelać perfumy?

Przede wszystkim ważne jest tutaj skupienie i przykładność. Przelanie kompozycji jest bardzo proste. Wystarczy na płaskiej, stabilnej powierzchni odkręcić butelkę z zepsutym atomizerem oraz flakon, do którego chcemy wlać perfumy. Z jednej do drugiej butelki jedynie przelewamy zawartość - można to zrobić za pomocą lejka lub bez niego. Na koniec należy dokładnie zakręcić flakon, a zepsuty atomizer i pustą butelkę szklaną wrzucić do odpowiednich koszy na śmieci. Oczywiście taką kombinację jesteś w stanie zrobić z francuskimi perfumami, które mają zakręcane atomizery.

Zaciekawiony? Poznaj naszą ofertę trwałych, wyjątkowych francuskich perfum i wybierz coś dla siebie bądź bliskich!

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje