Jak przelać perfumy do flakonu?

Jak przelać perfumy do flakonu?

Jak przelać perfumy?

Nie jest to skomplikowana sprawa. Na sam początek ważne jest to, aby być w posiadaniu kilku przedmiotów potrzebnych do wykonania tej czynności. Po pierwsze należy mieć dwa flakony o różnej pojemności. Zazwyczaj chcemy przelać perfumy z większej do mniejszej butelki, więc ich różnica objętościowa na pewno będzie zauważalna. Kolejną rzeczą będzie atomizer z nasadką, który w naszych perfumach lanych będzie się zawierał w obu flakonach i będzie już gotowy do użycia, ponieważ zawsze dopasowujemy je do wysokości butelki.

Kluczową kwestią jest także to, aby w trakcie przelewania kilku różnych zapachów nie pomylić się i dokładnie przeczytać na opakowaniu, czy numer z większej butelki odpowiada numerowi z mniejszej. Jest to bardzo istotne, ponieważ pomieszanie dwóch różnych kompozycji oznacza stworzenie nowego zapachu, który nie będzie pachniał tak jakbyśmy sobie tego życzyli. W jednym przypadku może to być szansa na odkrycie czegoś nowego, ale czasem może się to skończyć niestety niepowodzeniem i wtedy cały produkt będzie nadawał się jedynie do wylania.

Gdzie kupić atomizer do perfum?

Może się zatem pojawić pytanie: gdzie powinno się zakupić te wszystkie rzeczy potrzebne do przelania perfum? Otóż wszystko znajduje się w sklepie online e-madeleine.pl. Do wyboru pozostawiamy Wam gotowe zapachy, do których nie trzeba dokupować nic ponadplanowo. Jeśli od dłuższego czasu decydujesz się na konkretne francuskie perfumy lane, to posiadanie kilku butelek o różnej wielkości na pewno nie jest dla Ciebie wyzwaniem. Dlatego też zakup większej pojemności zapachu, z którego korzystamy na co dzień jest najbardziej opłacalny, ale w sytuacji, kiedy potrzebujemy zabrać ze sobą mniejszy flakon w podróż, to bez problemu możemy go sobie przelać i cieszyć się nim cały wyjazd.

Jak napełnić flakon po perfumach?

Jeżeli zdecydujemy się na dany zapach lub kilka zapachów, ale chcemy je umieszczać cały czas w tej samej butelce, to należy pamiętać, że jednak od czasu do czasu należy ją wymienić. Pomimo nalewania cały czas tych samych francuskich perfum, mieszanie starej kompozycji z nową może przynieść nieprzyjemny zapach. Dlatego trzeba obserwować kolor perfum, które są we flakonie oraz atomizerze, a także kontrolować ich zapach. Jeśli zmieni się na inny, zjełczeje lub stanie się nie do zniesienia to znak, że taką butelkę warto wymienić. Oczywiście nie stanie się to po pierwszym nalaniu, ale w zależności o przechowywania i częstotliwości ich użycia, powinno się to nadzorować.

Aby napełnić flakon perfumami należy odkręcić atomizer i umieścić butelkę na stabilnym, prostym podłożu. Do tego celu używa się czasami lejków o miniaturowej wielkości. Takich, aby weszły w szyjkę flakonu i nie doprowadziły do rozlania się perfum. Warto też przytrzymać lejek lekko w powietrzu, aby nie zaklinował się w szyjce i nie spowodował jego zatkania. Pilnując ilości wlewanych perfum najlepiej pozostawić szyjkę pustą, wyciągnąć lejek i włożyć oraz zakręcić atomizer. Następnie nałożyć nasadkę i nasz flakon jest gotowy do ponownego użycia.

Zaciekawiony? Poznaj naszą ofertę trwałych, wyjątkowych francuskich perfum i wybierz coś dla siebie bądź bliskich!

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje