Kadzidełka - zapachy do naszego domu

Kadzidełka - zapachy do naszego domu

Zapachy, którymi się otaczamy mają istotny wpływ na to, jak czujemy się danego dnia oraz w jakim jesteśmy humorze. Czasem potrzebujemy rozluźnienia, odprężenia i poczucia spokoju, a zdarzają się również i takie dni, kiedy mamy ochotę naładować się pozytywną energią, orzeźwić oraz pobudzić do działania. Jednym z pomysłów na aromatyzację pomieszczeń w swoim domu może być użycie kadzidła. To właśnie one są najpopularniejsze wśród asortymentu zapachowego związanego z wystrojem domowym. W swojej ofercie posiadamy 15 aromatów, dzięki czemu każdy znajdzie satysfakcjonujący dla siebie zapach.

Oryginalne produkty marki HEM

Warto wiedzieć, że produkty marki HEM, które są dostępne w naszym sklepie internetowym to oryginalne wyroby pochodzące z Indii. Wyprodukowane z naturalnych składników dają gwarancję intensywnych i mocnych zapachów oraz dobrej jakości – kadzidło wypala się w około godzinę, a jego aromat jest bardzo trwały i unosi się w powietrzu jeszcze długi czas. Dodatkową zaletą jest ich niska cena, ponieważ opakowania prostokątne kosztują 2,99 zł, a sześciokątne 4,99 zł.

Kadzidła o świeżym charakterze

Jednym z nich jest kadzidło o zapachu trawy cytrynowej. To świeża propozycja, w szczególności w okresie letnim, kiedy chcemy otaczać się orzeźwiającymi aromatami. Fantastycznie sprawdzi się podczas ciepłych dni i wieczorów. Razem z kadzidłem truskawkowym tworzą niesamowitą aurę przypominającą letni, wakacyjny czas. Kadzidło Pino Canella to kolejny aromat o rześkim charakterze sosny połączonej z rozgrzewającym cynamonem.

Kadzidła o romantycznym charakterze

Zdarza się, że potrzebujemy pobudzenia zmysłów, zwłaszcza wieczorem, gdy chcemy go spędzić romantycznie. Wtedy powinniśmy sięgnąć po coś, co jest sensualne, uwodzicielskie i kokieteryjne. Aby wprowadzić taki nastrój, można posłużyć się kadzidłami Kaamasutra albo Opium. Oba mają intensywne zapachy, które fantastycznie rozchodzą się po pomieszczeniu i tworzą uczuciową aurę.

Kadzidła do relaksu i medytacji

Najstarszą formą używania kadzideł jest wykorzystywanie ich do czczenia bóstw lub medytacji. Nasze codzienne życie coraz bardziej przyspiesza, dlatego warto zatrzymać się czasem w miejscu i odpocząć. Wtedy dobrym wyborem będą kadzidła Sabio Blanco, czyli biała szałwia oraz Sai Baba. Pomogą Ci oczyścić pomieszczenie, odświeżą je oraz świetnie sprawdzą się właśnie przy medytacji i relaksie.

Kadzidła na co dzień

Istnieją również kadzidła, których zapach ma nam po prostu umilić czas. Należą do nich różne aromaty, takie jak na przykład połączenie wanilii z pomarańczą, jabłka z cynamonem, jaśminu, magnolii lub róży. Dostępne są również aromaty złocistego bursztynu, zmysłowe i delikatne powiewy kadzidła Bharath oraz zapach drzewa sandałowego Precious chandan.

Kadzidła pełnią rolę jednego z elementów wystroju naszego domu. Nadawanie zapachu poprzez kadzidło jest bardzo proste, szybkie i skuteczne, ponieważ wystarczy tylko jedno, aby wypełnić aromatem cały dom. Pozostaje on na bardzo długo w powietrzu, a gdy tylko chcemy je zmienić – wystarczy otworzyć okno. Chcąc paląc kadzidła powinniśmy być wyposażeni również w drewnianą podstawkę nazywaną nartą. Na niej umieszczamy kadzidło, podpalamy zapalniczką, gasimy płomień i pozwalamy unosić się dymowi.

Zaciekawiony? Poznaj naszą ofertę trwałych, wyjątkowych francuskich perfum i wybierz coś dla siebie bądź bliskich!

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje