Punkty lojalnościowe

Jak to działa?

1. Rób zakupy w naszym sklepie korzystając ze swojego konta.
2. Za każdy zakupiony produkt otrzymasz punkty lojalnościowe
3. Zebrałeś sporo punktów? Napisz do nas i wymień na darmowe perfumy! 
4. Ciesz się z gratisów w naszym sklepie! 

 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 

Ile punktów lojalnościowych przysługuje za zamówienie?

Każda pojemność danego zapachu ma do siebie przypisaną liczbę punktów, którą otrzymacie Państwo przy zakupie. Ilość punktów wyświetlana jest przy wyborze pojemności na karcie produktu. Suma wszystkich punktów za dane zamówienie będzie widoczna w koszyku przy podsumowaniu zamówienia.

 

Jak skorzystać z punktów?

Zaloguj się i przejdź do zakładki „Moje konto”, następnie „Moje punkty lojalnościowe”. Tam zobaczysz wszystkie dostępne punkty. Napisz do nas i wybierz na co chcesz wymienić punkty! My zajmiemy się resztą :D

Jak długo ważne są punkty?

Punkty są ważne przez 36 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Po tym terminie punkty ulegają przeterminowaniu i nie będzie można już ich wykorzystać. Gdzie mogę sprawdzić ilość uzbieranych punktów? Stan Twoich punktów lojalnościowych widoczny jest w Twoim profilu klienta. Przejdź do zakładki MOJE KONTO, aby sprawdzić ilość posiadanych punktów. Następnie na samym dole znajduje się zakładka o nazwie "Moje punkty lojalnościowe"

 

Czy punkty łączą się z innymi promocjami?

Punkty lojalnościowe nie łączą się z innymi promocjami obowiązującymi w naszym sklepie. Prosimy przemyśleć, która promocja jest dla Państwa bardziej atrakcyjna. 

Co mogę mieć za punkty?

250 PKT - 35 ml gratis

370 PKT - 60 ml gratis

560 PKT - 108ml gratis

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje