13 ALIEN inspirowane Thierry Mugler

Kod produktu: GARDENY 13
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Drzewny, Orientalny, Kwiatowy, Słodki
Pora roku Jesień, Zima
Sugerowane użycie Na dzień, Na wieczór
Charakter Ciężki
Inspiracja producentem Thierry Mugler*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 13
Alcohol Denat., Parfum, Citronellol, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Isoeugenol, Alpha Isomethyl Ionone..
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 21,99zł

Odpowiednik Alie jest niezwykły i tajemniczy. Przybył, aby otworzyć Twoje zmysły na falę nowych przeżyć i doznań. Mistyczny flakon pod działaniem energii słonecznej promieniuje szczęściem i zmysłowością. Zapach inspirowany marką Thierrego Muglera 'Alien' jest pełen sprzeczności. Hipnotyzuje. Orientalno - drzewne perfumy lane świetnie pasują na jesień oraz zimę. Bardzo prosty skład to jeden z elementów tego wspaniałego zapachu. Nuta głowy to jaśmin, nuty drzewne są schowane w sercu, a bazę stanowi bursztyn. 

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje