217 PHANTOM inspirowane Paco Rabanne

Kod produktu: GARDENY 217
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Aromatyczny, Cytrusowy, Drzewny, Waniliowy
Pora roku Wiosna, Lato, Jesień, Zima
Sugerowane użycie Na dzień, Na wieczór
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Paco Rabanne*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 217
Alcohol Denat. Parfum, Limonene, Linalool, Coumarin,
Alpha Isomethyl Ionone, Citronellol, Citral, Geraniol, Farmesol.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 24,99zł

Najnowsza kompozycja marki Paco Rabanne. Francuskie perfumy 217 Phantom to drzewno - aromatyczny zapach, w którym na pierwszym planie przebijają się cytrusowe akordy. Lawenda pojawiająca się na każdym kroku przewija się pomiędzy różnymi nutami zapachowymi. W sercu możemy dostrzec aromat jabłka, dymu, paczuli oraz nut ziemistych. Na samym końcu zostało użyte połączenie wanilii oraz wetywerii. Słodkie powiewy połączone z aromatycznym zapachem stanowią świetną kompozycję dla mężczyzn na każdą okazję.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje