353 INSTINCT inspirowane Beckham

Kod produktu: GARDENY 353
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Aromatyczny, Cytrusowy, Fougere
Pora roku Wiosna
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem David Beckham*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 353
Alcohol Denat. Parfum, Limonene, Linalool, Eugenol, Citral,
Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Isoeugenol,
Benzyl Benzoate, Citronnellol.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 24,99zł

Francuskie perfumy David Beckham Instinct to czyste połączenie siły, odwagi i niesamowitej energii. Zapach został stworzony w oparciu o przeciwieństwa, które łączy w sobie w magiczny sposób, dodając swemu właścicielowi poczucia pewności siebie i męskości. Liść mandarynki i bergamotka z początku odświeżają, a kardamon, anyż oraz ziele angielskie nadaje nutkę charakteru. Paczula i bursztyn to aromaty, które odnajdziesz w nucie podstawowej. Francuskie perfumy Instinct odkrywają swą zmysłowość w niekonwencjonalny i bezkompromisowy sposób.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje