505 INSPIRATION inspirowane Lacoste

Kod produktu: GARDENY 505
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Drzewny, Słodki, Pudrowy, Waniliowy
Pora roku Wiosna, Lato, Jesień, Zima
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Lacoste*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 505
Alkohol Denat., Parfum, Limonene, Hexyl Cinnamal,
Hydroxycitronellal, Linalool, Citral, Methyl 2-Octynoate.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 21,99zł

Inspirowana zapachem Inspiration od Lacoste. Zapach Lacoste Inspiration to esencja niezależności. Fascynujące połączenie kwiatów, ciepłego drewna, z kuszącym piżmem. Ma tak wiele twarzy, jak kobieta, która go nosi. Lacoste Inspiration – po owocowo-kwiatowej eksplozji staje się inspiracją… dla zmysłów. Typ zapachu to kwiatowo- orientalny, wydany w 2006 roku zachwyca aż do dziś. Nutami zapachowymi grającymi pierwsze skrzypce nasina granatu, mandarynka, mirabelka i różowy pieprz. Dalej poczujemy jaśmin, konwalię i tuberozę, a na koniec całość zostanie utrwalona dzięki akordom irysa, wanilii, piżma i drzewa sandałowego.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje