517 ELLE inspirowane Yves Saint Laurent

Kod produktu: GARDENY 517
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Drzewny, Kwiatowy, Świeży, Piżmowy
Pora roku Wiosna, Jesień
Sugerowane użycie Na dzień, Na wieczór
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Yves Saint Laurent*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 517
Alcohol Denat. Parfum, Hexylcinnamaldehyde, Linalool,
Limonene, Citronellol, Hydroxycitronellal, Citral, Geraniol,
Benzyl Benzoate, Eugenol.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 21,99zł

Głowę odpowiednika perfum Elle tworzą ekskluzywne cytrynowe tony, które pomysłowo przeplatają z egzotycznym liczi i cudowną piwonią. W samym kwiatowym sercu znajdują się odurzająca frezja, jedwabisty jaśmin oraz róża lekko posypana pieprzem. Atrakcyjna podstawa składa się z roztańczonej ambry, ciepłego drzewa cedrowego, zmysłowego paczuli i rzadkiego wetiweru. Odpowiedniki perfum damskich marki Yves Saint Laurent świetnie nadają się do użycia podczas całego dnia. W głównej mierze używany jesienią i wiosną. 

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje