521 PUMA I`M GOING WOMEN inspirowane Puma

Kod produktu: GARDENY 521
Dostępność: W magazynie
Pora roku Wiosna, Lato
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Typ zapachu Kwiatowy, Owocowy, Słodki
Inspiracja producentem Puma*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 521
Alkohol Denat., Parfum, Benzyl Salicylate,
Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 21,99zł

Soczyste owoce i delikatne aromaty kwiatowe to właśnie perfumy lane Puma I'm going Women. Łączy dwie osoby w jedną - elegancką i szykowną, a zarazem energiczną i dynamiczną. Róża, frezja, jaśmin oraz gruszka i ananas to przepyszny koktajl, którego zapach jest słodki, ale można nosić przez cały dzień. Czarna porzeczka, tangeryna oraz plumeria jeszcze dodatkowo sprawiają, że perfumy rozlewane Puma są bardziej świeże i przyjemne. Ich zapach świetnie pasuje na wiosnę lub lato, właśnie ze względu na składniki, które zostały użyte do stworzenia takiego fantastycznego aromatu.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje